PRODEJ


Hlavním zaměřením naší společnosti je obchodní činnost v oblasti magnetů a magnetických výrobků. Protože se jedná o poměrně speciální zboží, zahrnuje naše obchodní činnost samozřejmě také poradenství, pomoc s výběrem nejvhodnějšího materiálu ale i s návrhem složitějších aplikací.

Systémem vnitřní kontroly dáváme zákazníkům vysokou míru jistoty, že dostanou bezvadný výrobek podle svého očekávání. Přesto, pokud se objeví nedostatek či závada, řešíme je bezodkladně, zpravidla výměnou za bezvadný kus.

Stále nové požadavky a přání našich zákazníků nás inspirují ke zlepšíování naší obchodní činnosti a rozšiřování sortimentu. Většinu výrobků máme skladem ihned k dodání.


Poradenství

Naším cílem je, aby si zákazník koupil to, co skutečně potřebuje.
Pro správné použití trvalého magnetu je důležitá znalost alespoň základů magnetických materiálů a obvodů. Nejednou se nesprávnou aplikací očekávaný výsledek nedostaví, ať už se jedná o přídržnou funkci, ektromechanické vlastnosti nebo schopnost separace kovových částic.
Pro efektivní poradenství je potřeba znát co nejvíce o zamýšlené aplikaci. Není ale potřeba vyplňovat žádné složité dotazníky. Potřebné informace zjistíme v telefonickám rozhovoru nebo e-mailovou korespondencí.
A kolik poradenské služby stojí? Základní informace jsou zdarma, ať už se obchod realizuje či nikoliv. Pouze složitější návrhy magnetických systémů, analýzy apod. jsou účtovány na základě naší předchozí písemné nabídky.


Velkoobchod

Dlouhodobá zkušenost v oboru a přímé vazby na světové výrobce jsou našimi hlavními devizami při velkoobchodní činnosti, které se věnujeme s mimořádnou péči. Jako přímí dovozci magnetů dosahujeme velmi dobré ceny.

Našim současným i budoucím zákazníkům nabízíme:
  • Poradenské služby
  • Technické a obchodní informace
  • Vzorkování
  • Pružná realzace změn výrobku
  • Dodávky "just in time"
  • Cenovou fixaci
  • Konsignační sklady
  • Pohotovostní rezervy
a mnoho dalšího.


Maloobchod

Zaměřujeme se na nejen na velkoodběratele a podnikatelské subjekty, ale snažíme se uspokojit i ty, kteří potřebují třeba jen jeden magnet do domácí dílny.

Zřídili jsme při velkoobchodním skladu prodejnu za hotové, kde si můžete naše výrobky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet a nakoupit množství podle potřeby. Dostupný je celý velkoobchodní sortiment.

Prodejna je otevřena v pracovních dnech od 8,00 do 14,00 hod.

Platba kartou není možná.


Prodej přes internet

Nákupy přes internetu získávají čím dál větší popularitu. I u nás můžete nakoupit zboží pomocí internetu. Jde o tzv. e-katalog (viz SORTIMENT), kde si zboží vyberete a zašlete nám e-mail. My váš požadavek zpracujeme a požádáme vás o potvrzení objednávky opět e-mailem. Pak už můžete očekávat doručení vašeho zboží zpravidla do 3-5 pracovních dnů poštou na dobírku. Je možná též platba převodem (zálohová faktura).


Obchodní podmínky

Prodej se řídí platnými Obchodními podmínkami, které si můžete stáhnout na našich stránkách.

KDE NÁS NAJDETE?

ABC MAGNET s.r.o.
Areál Big box, hala B10
Ve Žlíbku 1800
193 00  PRAHA 9 - Horní Počernice