ZAJÍMAVOSTI

Speciální magnety a magnetické systémy na zakázku

Vycházíme z dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou magnetických materiálů, poskytujeme bezplatné poradenství. Pracujeme podle specifikace zákazníka a jeho dokumentace, která ale není nutnou podmínkou.


Nabízíme výrobu magnetických systémů, jako jsou např. rotory, statory, budiče elektromotorů, startérů a generátorů. Vyrábíme speciální magnetické držáky, úchyty a přídržné systémy pro stavebnictví, průmysl, výstavnictví a další obory. Pro tiskařské stroje dodáváme tiskařské válce a desky s magnetickým upínáním štočků.

Proces realizace od zadání až po konečný výrobek probíhá v několika fázích: návrh – technická specifikace – vzorkování – validace zákazníkem - sériová výroba.Na požádání zpracováváme kompletní výkresovou a technickou dokumentaci výrobku.

Magnety a magnetické systémy se vyrábějí a kontrolují podle certifikovaného systému jakosti ISO 9001.Máme k dispozici vlastní měřicí a vývojovou laboratoř.

Pro dlouhodobější opakované odběry můžeme zřídit pohotovostní sklad, ze kterého zasíláme zboží na základě odvolávky zákazníka podle jeho požadavků (režim „just in time“).

Naše kapacita umožňuje hromadnou výrobu magnetů a magnetických systémů, neodmítneme ale výrobu třeba jen jediného kusu.

Vaše požadavky můžete konzultovat na telefonu 602 266 586 nebo prostřednictvím  e-mailu info@abcmagnet.cz. Další informace naleznete také na http://abc-magnet.trade.cz/

Archiv zajímavostí

KDE NÁS NAJDETE?

ABC MAGNET s.r.o.
Areál Big box, hala B10
Ve Žlíbku 1800
193 00  PRAHA 9 - Horní Počernice