O SPOLEČNOSTI ABC MAGNET s.r.o.

Specialista na magnety

Společnost ABC MAGNET s.r.o. Praha se zabývá prodejem magnetů a magnetických výrobků, a to zejména trvalých magnetů všech druhů. Ty jsou charakteristické svými permanentními vlastnostmi, které si uchovávají dlouhou dobu, nezávisle na vnějším prostředí.

Prodej magnetů nejrůznějších vlastností

U nás si můžete zakoupit různorodé typy, jako feritové magnety známé pro své použití na různé tabule nebo nástěnky. Dále neodymové magnety, jež jsou schopné unést až 1300x   vlastní hmotnosti. Nebo například alnico magnet charakteristický vysokou teplotní odolností až do 525 °C. V nabídce naleznete také magnetické separátory, sloužící k zachytávání kovových nečistot z materiálů a mnoho dalšího. Pokud byste přece jenom nenalezli v našem sortimentu požadované zboží, nabízíme vám také výrobu a prodej magnetů na zakázku dle vašich individuálních požadavků na jejich vlastnosti.

Osm zásad přístupu k zákazníkovi v Magnet Praha

Abychom náležitě demonstrovali, jak moc nám na spokojenosti našich zákazníků záleží, máme v Magnet Praha vytvořeno osm pilířů, které upravují vztah k našim klientům a jejich potřebám. Garantují vždy kvalitní, spolehlivé a nadstandardní služby v tak výjimečném oboru, jakým prodej magnetů a výroba magnetických výrobků je.

Klademe důraz na profesionální a odborný přístup, vždy vám rádi ochotně poradíme a snažíme se nalézt to nejlepší řešení. Prodej magnetů a výrobků z magnetů společnosti ABC Magnet zajišťujeme v Praze, v Horních Počernicích nebo zde na našem webu.

Jsme přesvědčeni, že pokud využijete služeb naší společnosti ABC Magnet, o našich kvalitách se ujistíte sami během našeho vzájemného jednání.