Prodej po internetu

Tento způsob nákupu si získává čím dál větší popularitu. I u nás můžete nakoupit zboží pomocí internetu. Jde o tzv. e-katalog (viz SORTIMENT), který je přehledně členěn do několika kategorií. Zde si můžete vybírat produkty, o které máte zájem. Vodítkem vám při tom může být celá řada parametrů, které uvidíte v detailu produktu: rozměry a jejich tolerance, povrchová úprava, přídržná síla nebo způsob magnetování. Nakonec vyplníte krátký poptávkový formulář a tlačítkem ODESLAT nám ho zašlete e-mailem. Pokud vás zajímá více produktů, uveďte jejich kód nebo název do pole formuláře Vaše zpráva/dotaz.

Nezapomeňte uvést počty kusů, závisí na nich výše množstevní slevy, jak jsou zobrazeny ve specifikaci produktu. Orientační množství produktu k dispozici je uvedeno nad jeho obrázkem. Můžete samozřejmě požadovat i větší množství, než je skladem. V tom případě vás budeme písemně informovat o dodací lhůtě s tím, že část množství vám dodáme ihned a část později bez účtování dopravného.

Váš požadavek zpravidla týž den zpracujeme a pošleme formou nabídky opět e-mailem. Po odsouhlasení z vaší strany můžete očekávat doručení vybraného zboží zpravidla do 3 pracovních dnů dopravní službou na dobírku. Je možná též platba převodem (zálohová faktura).