Maloobchod

Zaměřujeme se nejen na velkoodběratele a podnikatelské subjekty, ale snažíme se uspokojit i ty, kteří potřebují třeba jen jeden magnet do domácí dílny nebo na zkoušku. A nepotřebujete k tomu ani živnostenský list. Při našem velkoobchodním skladu funguje prodej za hotové (cash and carry), kde si můžete naše výrobky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet a nakoupit množství podle potřeby. Dostupný je zde celý velkoobchodní SORTIMENT. Až na výjimky jsou všechny položky skladem. Doporučujeme seznámit se s nimi předem na našich webových stránkách, případně telefonicky nebo e-mailem ověřit dostupnost daného produktu a vhodnost pro zamýšlené použití.

Pokud to ale nestihnete, nic se neděje. Rádi vám pomůžeme s výběrem na místě. V naší vzorkovně (show room) si můžete produkty prohlédnout i vyzkoušet jejich přídržnou sílu. V zájmu vaší bezpečnosti přitom dbejte na pokyny obsluhy.

Maloobchodní prodej je otevřen v pracovních dnech od 9:00 do 14:30 hod. Platba pouze v hotovosti (nelze použít platební kartu). V případě, že vám zakoupené magnety nevyhoví, můžete je u nás do 5 pracovních dnů vrátit nebo vyměnit nebo za jiné. Podmínkou je pouze nepoškozený stav.

Kromě osobní návštěvy můžete magnety nakupovat i prostřednictvím internetu. Podrobný návod naleznete zde.